Yorumsuz

Resim, fotoğraf, grafik vs...
Post Reply
Yusuf Esad
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Kan Grubu: B (+)

Yorumsuz

Post by Yusuf Esad »

Image

Prof. Dr. Mehmet Emin Ay Beyin bir resmi. Nesneler ve bakılan kitap (Kur'an-ı Kerim) incelenmek üzere yorum sizin...

YuSufî Es'ad
"Aşıkların tüm sırları aşîkardır." Rumî
Leyla Hanne

Re: Yorumsuz

Post by Leyla Hanne »

Burada yorumumuz müspet mi olmalı menfi mi onu pek anlıyamadım. İlahiyatta odasının fotoğrafı anladığım kadarıyla kendisi Din Eğitimi Ana bilim dalından bir hoca. Nesneler de kütüphane var, kutup-ı sıtte var ıhya var sankı arkada kitaplarda ibni kesirin tefsiri gibi yakın olmadığı için anlıyamıyoruz. Makamın arkasındaki resimde ne yazıyor anlıyamadım... Ve önünde feyzul furkan var, ilahiyatta bir çok hoca zaten duyumlarımıza göre Feyzul Furkan'ı tavsiye ediyor..Kendisi hakkında ise Yahyalı Hacı Hasan Efendiye bağlı diye biliyorum, genelde herkes ilahi sanatçısı diye tanıyor ama 2001den beri prof. diye biliyorum. Cuma günü daha canlı dinleme olanağım oldu bir naat programı için...Bir sürü yorum getirebilir gibi benim aklıma gelenler bunlar..
Yusuf Esad
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Kan Grubu: B (+)

Re: Yorumsuz

Post by Yusuf Esad »

Sayın Leyla Hanne;

Bu kadar geniş bir resim çizmemiştim.

İlk çıktıığnda sadece bir kesime hitap eden bir Kur'an Mealı olan Feyz'ül Furkan Mealini her yerde görebileceğimiz öngörüsü için gönderdim resmi...

Yani her yere yayabilme politikaları sonuç veriyor/vermiş anlamı çıkarabilmek için... ;)

Yusufî Es'ad
"Aşıkların tüm sırları aşîkardır." Rumî
Post Reply

Return to “Grafik”