ÇOK ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA

Yönetimden duyurular...
Post Reply
Yönetim Ekibi
Kurucu

ÇOK ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA

Post by Yönetim Ekibi »

Pek muhterem Gucdüvânî Forum üyeleri,
Tekrar ve tekrar hatırlatıyoruz ki amacımız, kardeşlerimizi sanal ortamdaki dağınıklıktan kurtarmak, ihvanın birbirini tanımasına yardımcı olmak, fenâfi'l-ihvân'a yardımcı olmak; kardeşlerimize görüşme ve istişare imkanı sağlamaktır.

Üye sayımızın 380i geçmesinin sevincinin yanında; katılımın az olmasının burukluğunu da yaşamaktayız. Katılım azlığı da bazı olumsuzlukları yanında getirmekte.

En önemli nokta, bazı kardeşlerimizin forumda fazlaca aktif olmasından kaynaklanan bir yanlış anlamadır. Bu konuya bir açıklık getirmek istiyoruz.

Forumumuz'da

Yöneticiler: Gucdüvânî, Nakşibendî ve Mehmed Zahid

Yönetici haricindeki bütün üyelerimizin tavırları, davranışları; forumu değil, kendilerini bağlar. Forumumuzdaki hiçbir üyenin tutumu, Gucdüvânî Forum'a mâl edilemez.

Aktif olan üyelerimiz, kendi aşk ve şevklerinden dolayı aktiftirler. Aktif olan üyelerin, diğer üyelerden hiçbir farkı yoktur. Aktifliklerinden dolayı kazandıkları hiçbir özel hak yoktur.

Bazı üyelerimiz, genel hal ve gidişatına bakılarak bazı bölümlere "Bölüm Yetkilisi" yahut "Genel Yetkili" olabilirler. Ancak Bölüm Yetkisi ve Genel Yetki; o üyeye yanlızca yetkili olduğu bölümün kontrolü konusunda ayrıcalık tanır. Yetkililerin yapmış/yazmış oldukları da Gucdüvânî Forum'a mâl edilemez.

Bazı üyelere kızıp, bazı üyelerin forumu terk etmek istemesi; yazmış olduğu mesajları silmesi; "bir daha mesaj yazmıyorum" tarzında küskünlükleri bizi oldukça üzmektedir.

Forumla ilgili, forum üyeleriyle ilgili bir şikayeti, sıkıntısı, rahatsızlığı olan kendi başına hareket etmek yerine, yönetim ile irtibata geçmelidir.

Yönetim olarak kesinlikle her üyemiz ile birebir ilgilenme taraftarıyız. Gönderilen özel mesajlar, mailler; kesinlikle titiz bir şekilde değerlendirilir ve geri dönüş gerçekleşir. Bu konuda da mütereddit olunmamalıdır.

Forumumuzda şu anda çok aktif olan yaklaşık 20 kişi civarındadır. Bunlardan bazıları çok daha fazla aktiftirler. Allah aşklarını arttırsın; ama tekrar söylüyoruz her üyenin yaptığı kendisiyle alakalıdır, foruma, forum idaresine mâl edilmemelidir.

Anlayışınız için teşekkür ediyoruz,
Yönetim Ekibi

Yönetime ulaşmak için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
Nakşibendî
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kan Grubu: AB (+)

Re: ÇOK ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA

Post by Nakşibendî »

Bir not: Bu açıklama kesinlikle aktif olan üyelerimize bir sitem niteliğinde değildir! Aktif olan kardeşlerimizin aktifliği bizi ziyadesiyle memnun etmektedir. Keşke her üyemiz çok aktif olsa...
Yönetime göndermek istediğiniz mesajlar için: [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
Post Reply

Return to “Duyurular!”