Sınavlar İçin Dua

Üyelerimizin bildirmek istediği duyurular, haberler vs.
mahinur
Kan Grubu: A (+)

Re: Sınavlar İçin Dua

Post by mahinur »

Zeyneb Büşra wrote:Allah u Teala sınavları olan müslüman kardeşlerimizin sınavlarını hayırlısıyla, çok başarılı bir şekilde geçirmelerini nasib eylesin. Kazandıkları ilmi de İslam yolunda kullanmayı nasib eylesin.
Aaaminnn!
Allah dünya ve Ahiret imtihanlarımızı kolay eylesin! Sorulunca ismimiz gibi kolay cevaplayalım inş. Her sınavdan ak pak çıkalım :D
Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor
.
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

mstf wrote:Yılın en kötü 3 haftası geldi yine.Dualarınızı bekliyorum.Yarabbim herkesin bir şekilde sınavlarını geçmesini nasip eyle!
Abi senin öğrencilğin bitmez... :lol:

(Not: "Senin askerliğin bitmez" özdeyişinden esinlenilmiştir. Aseker gidin anlarsınız ne dediğimi. :lol: )
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
kinali2855
Kan Grubu: 0 (+)

Post by kinali2855 »

valla mustafa vizelerdeki gibi çalışsın okulda biter inş.

arkadaşlar bende dualarınızı bekliyorum inş. yarın benimde finallerim başlıyor inş. bu 4 senenin son finallerini de kazasız belasız atlatırım inş.
Men Dakka Dukka
maneviyat

Post by maneviyat »

Zeyneb Büşra wrote:Allah u Teala sınavları olan müslüman kardeşlerimizin sınavlarını hayırlısıyla, çok başarılı bir şekilde geçirmelerini nasib eylesin. Kazandıkları ilmi de İslam yolunda kullanmayı nasib eylesin.
amin inşallah.Ben sabah bu bölüme dua yazdığımı hatırlıyorum şimdi baktım yok demekki gönderememişim:)Allah zihin açıklığı versin,başarılar nasip etsin, hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah.
seyir

Post by seyir »

Allah(cc) cümlenizin yardımcısı olsun, muvaffak ve muzaffer eylesin.
dergah
Kan Grubu: B (+)

Post by dergah »

SA

Bu pazartesi çok çok önemli bir sınavım var dularınızı bekliyorum(özellikle bu pazar günü olan kandil de).Dua etmeyene küserim :) bakın dua etmezseniz foruma da küserimmm ona göre:D
Refika

Post by Refika »

A.s. Rabbim bütün sınavlarınızı, sınavlarımızı başarı ile geçmek nasip etsin.
mstf

Post by mstf »

dergah wrote:SA

Bu pazartesi çok çok önemli bir sınavım var dularınızı bekliyorum(özellikle bu pazar günü olan kandil de).Dua etmeyene küserim :) bakın dua etmezseniz foruma da küserimmm ona göre:D
ağbi maşallah yaz kış demeden sınava giriyon. :) Allah yardımcın olsun!İnşallah geçersin.
Ehl-i irfan arasında aradım kıldım talep
Her hüner makbul imiş illa edeb illa edeb
nisanur

Post by nisanur »

Birde tehditle dua :)) bu güzel günlerde edilmezde ne zaman edilir ,maşallah herkeste öğrenci galiba Allah zihin acıklığı versin siz çalışın bizde dualarımız eksik etmeyiz inşallah.
Dinle neyden duy neler söyler sana
Sızlanır hep ayrılıklardan yana
Kestiler sazlık içinden der beni
Dinler ağlar hem kadın hem er beni...
maneviyat

Post by maneviyat »

Allah zihin açıklığı versin.
Duru

Post by Duru »

Eğer bu sınavınızdan geçemezseniz foruma gözükmeyin :mrgreen:

Bizde forumca sizden küseriz ona göre : )) (Geçemezseniz yani)

Allah zihin açıklığı versin inşaAllah hep bildiğiniz ve çalıştığınız yerlerden çıkar sorular :)
[align=right]İçsen bu sudan, bir daha, dostum; susamazsın...
Bir hâl gelir... ağlayamazsın, susamazsın!
[/align]
dergah
Kan Grubu: B (+)

Post by dergah »

Aziz ve muhterem forum üyeleri yarın çok mühim bir sınava giriyorum,eğer geçemezsem(Allah göstermesin) okul yarım dönem uzayacak...dualarınızı bekliyorum,hemen dua etmeye başlayın :D dua etmeyene küserim ona göre.... :mrgreen:

not:her dua ettiğiniz sınavda başarılı oldum.o yüzden bayrağa selam duaya devam... ;)
GÖNÜL HUN OLDU

Post by GÖNÜL HUN OLDU »

Rabbim yardımcınız olsun..öleki siz bile şaşırın nasıl olduda böle kolay ve harika bie sonuç aldım diye :)Burası sıvavlar için dua istemeye yeri ama bende dua istiyorum :oops: bende şifa versin diye Rabbim dua istiyorum sizlerden..Eger etmezseniz zaten gelemiyorum hiç gelemicem bu şekilde :?
asım

Sınavlar İçin Dua

Post by asım »

Rabbimiz! Sana sonsuz hamd ve senâlar olsun!

Habibin, önderimiz, rehberimiz, efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)'e ve O'nun temiz âl ve ashâbına salat ve selam olsun.

Allahım!

“dergah” ağbimizi ve diğer kardeşlerimizi ve beni yardımlarınla takviye eyle.
Çalışmalarımızı verimli kıl, hafızalarımızı kuvvetlendir, zihinlerimizi aç.
Okuduklarımızı ve dinlediklerimizi anlamayı, hıfzetmeyi, unuttuklarımızı da hatırlamayı nasib et.
Bilmediklerimizi bize kolaylaştır Rabbimiz!
Girecek olduğumuz sınavlarda ve hayatlarımızdaki zorlukları kolaylaştır, muvaffakiyetler ihsan eyle ve bizi hayırlı neticelere eriştir.

“GÖNÜL HUN OLDU” ağbimize de sağlık, sıhhat ve afiyet ihsan eyle, bizleri de nasipkâr eyle!
İhsan edeceğin sıhhat ve afiyetle kazanacağımız her türlü güç, kuvvet ve hasleti rızan doğrultusunda bir hayat sürerek kullanmayı da bizlere nasib eyle!

Her anımızda bizlere yardım et ve muvaffak eyle!

Sen ne güzel dost ve ne güzel yardımcısın. Senin her şeye gücün yeter.

Salat ve selâm efendimiz (s.a.v.)'e ve O'nun temiz âl ve ashabınadır.

Hamd ve senânın tümü ise yalnızca sanadır.

(âmin)
Last edited by asım on 02 Sep 2009, 08:10, edited 1 time in total.
"Biz herkese hüsn-ü zan eder, kimsenin aleyhinde bulunmayı sevmeyiz. Rahmetli babamdan aldığım ders şudur ki: Oğlum "herkes iyi, ben yaman, herkes buğday, ben saman" de ve öylece kabul et." Mehmed Zâhid KOTKU (Rh.A.)
maneviyat

Post by maneviyat »

Allah zihin açıklığı versin.Sınavdan başarıyla geçersiniz ve okulunuz da uzamaz inş.

Gönül Hun Oldu kardeşim Rabbim hayırlı şifalar versin inş.

Tüm dualara amin.
Post Reply

Return to “Sizden Haberler”