Telefon

Blim ve Teknolojiye dair herşey...
Post Reply
Ya HUU
Kan Grubu: 0 (+)

Telefon

Post by Ya HUU »

Esselamunaleyküm. Ramazan ayının mübarek ve hayırlara vesile olmasını dilerim önce.
Bir şey danışmak istemiştim; telefonum bozuldu, telefon araştırıyorum.

E-book okuyucu
Wi-Fi
Bluetooth
Ortalama bir kamera
Ses-video oynatma-kaydetme
Radyo
Tv

Özellikleri olsun istiyorum. Trident ve TTN markalarını inceledim biraz. TTN de yeni hat alanlar için kampanya felan da varmış ama E-book özelliği yok onlarda :( . Ne tavsiye edersiniz veya etmezsiniz?
Bazı telefonlarda html okuyucu felan diyor; bu e-book okur anlamına gelir mi? (limitim 300TL :shock: )
Esselamunaleyküm.
Düşüncelerine dikkat et ki; sözlerin olur.
Sözlerine dikkat ki; davranışların olur.
Davranışlarına dikkat et ki; alışkanlıkların olur.
Alışkanlıklarına dikkat et ki; kaderin olur...
mehmetemin
Kan Grubu: 0 (+)

Re: Telefon

Post by mehmetemin »

ben pek anlamam ama çin den gelen telefonlardan alma.
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Ve aleykumselam
Allah razı olsun. Herhalde forumumuzda telefonlardan çok anlıyanlar yok, ben kendim o yüzden hep internetten ve mesleği buna yakın olan kişilerle irtibatlı olarak teknolojik aletleri alırım, bakarım..(notebook,pc,telefon, f. makinesi gibi..)

Bundan dolayı size tavsiyem nokıa'nın, samsung'un, sony erıc..., düşündüğünüz markaların web siteleri inceleyin oralarda ürün özelliklerini, detaylarını ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Ayrıca hepsiburada gibi onlıne satıs yapan sitelerde de cep telefonlarını inceleyin oralarda ürün açıklamaları, ürününü kullananların görüşleri, fiyat alternatifleri, diğer markalarla olan karşılaştırmaları hep mevcut. Sonrasın da ise beğendiğiniz makineleri canlı görmek için teknosa, vatan gibi ya da bir vesaire telefoncuları gezin. Birde onlardan dinleyin, görün. Ehliyetle alabilirsiniz derim. Biraz uzunca ama denenmiş, onaylanmış bir metoddur. Hayırlı günler dilerim...
Kullanıcı001
Kan Grubu: A (+)

Post by Kullanıcı001 »

Ve aleyküm selam ve rahmetullah,
Sizin de Ramazan'ınız mübarek olsun. Firma Web sitelerinin ve yorumların yazıldığı yerlerin incelenmesi görüşüne katılıyorum. Hatta o ürün yurt dışında da satılıyorsa yabancı siteleri de inceleyebilirsiniz.
Ürün alırken ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeye özen gösterin. Lüzumsuz ya da az kullanacağınız özellikleri almamaya çalışın. Reklamlardan uzak durmaya çalışın. Sakin bir ruh hali ile karar verin.
En önemlisi, Allah'a dua edin, sizlere en hayırlısını nasip eylesin. Kötü modelin iyi çıkanı olabileceği gibi iyi modelin kötü çıkanına da rastgelebilirsiniz. (Kısaca çok fazla dert etmeyin).
Bunlar da cep telefonu kullanmayan birinin görüşleri olarak değerlendirilebilir...
mstf
Kan Grubu: A (+)

Post by mstf »

Ve Aleyküm Selam ağbi Sony Ericsson alma da ne alırsan al.Sony Ericsson alıpta sıkıntı çekmeyen görmedim.Garantisi bir problem joystick i başka bir problem.Ağbi Sony Ericsson'dan uzak dur!Firmanında batacağını söylüyorlar :) .
Ehl-i irfan arasında aradım kıldım talep
Her hüner makbul imiş illa edeb illa edeb
galesiz
Kan Grubu: B (+)

Post by galesiz »

iphonelar benim hoşuma gidiyor
Samsungun sizin istediğiniz bi telefonu var ama araştrırsanız internetten bulabilirsiniz.Bzim arkadaş 2.el 700 liraya almış.Wifi özelliği gibi birkaç özelliği iphone dan iyiymiş.
”Ağızların tadını kaçıran ölümü sık sık hatırlayınız” Hadis-i Şerif
Yarım somunun var mı? Bir ufak da evin?
Kimselerin kulu kölesi değil misin?
Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya?
Keyfine bak: en hoş dünyası olan sensin. Hayyam
Post Reply

Return to “Bilim ve Teknoloji”