Genel Bilgiler - Kampanya Bitmiştir

sema
Kan Grubu: A (+)

Re: Genel Bilgiler

Post by sema »

Esselamu aleyküm,
Bu tablo benim için çok anlamları ifade ediyor. Mutlaka tüm ihvanlarımız içinde aynı veya benzer anlamları taşıyordur. Rabbim bu güzel tablodaki güzel manaları "ilahi Ente Maksudi ve Rıdake Matlubi" (Allahım maksadım sensin amacım senin rızanı kazanmaktır.) Kalbimize, gönlümüze nakşetmeyi ve bu güzel manaların hayatımızın sonuna kadar kalbimizden, gönlümüzden hiç silinmemesi ve bu güzelliklerden herkesin faydalanması dileğiyle. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah. Allaha emanet olun. VESSELAM
muhacir
Kan Grubu: AB (+)

Post by muhacir »

hediyeyi görünce kesinlikle bu kampanyaya katılmalıyım dedim...
hülyanur

Post by hülyanur »

bu kampanyaya katılmak istiyorum deyincemi katılmış oluyorum.ben 29 ocak ta kayıt oldum ve mesajlara başladım.nasıl olcak bu iş
BİRBİRİNİZİ CAN KARDEŞLER GİBİ,KAN KARDEŞLER GİBİ,ANA BABA BİR KARDEŞLER GİBİ,HATTA ONDAN DA İLERİ SEVMELİSİNİZ...[marq=right][/marq]
Nakşibendî
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kan Grubu: AB (+)

Post by Nakşibendî »

hülyanur wrote:bu kampanyaya katılmak istiyorum deyincemi katılmış oluyorum.ben 29 ocak ta kayıt oldum ve mesajlara başladım.nasıl olcak bu iş
Kampanya şartlarını tekrar okumanızı tavsiye ediyoruz.
Yönetime göndermek istediğiniz mesajlar için: [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
hülyanur

Post by hülyanur »

Bu yazıya bakmadan önce kampanya şartlarını tekrar okudum.Sonuçlar beni yanılttı.teşekkürederim
BİRBİRİNİZİ CAN KARDEŞLER GİBİ,KAN KARDEŞLER GİBİ,ANA BABA BİR KARDEŞLER GİBİ,HATTA ONDAN DA İLERİ SEVMELİSİNİZ...[marq=right][/marq]
Post Reply

Return to “Sessizliğe Son”