1429 Yılbaşı

Post Reply
Meczub
Kan Grubu: A (+)

1429 Yılbaşı

Post by Meczub »

Yüce Rabbımız bitirdiğimiz senedeki günahlarımızı mağfiret eylesin, aynı günahlara düşmekten hıfz eylesin ve İslamı aleme yeni yılı hayırlı ve bereketli kılsın inşallah.Sene 1429'un hepimize hayırlar getirmesi duasıyla...
Es-selamü aleyküm ve rahmetullahu ve berekatuhu...
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Re: 1429 Yılbaşı

Post by Zeyneb Büşra »

AS.

Ben de yeni hicri yılınızı en içten dileklerimle kutluyor, hayırlara ve güzelliklere vesile olmasını diliyorum.
Allah'a emanet olun.
ziyaret
Kan Grubu: B (+)

Post by ziyaret »

Yarın hicri yılbaşı tum muslumanların yenı yılını kutluyorum Rabbimden gecmiş yıldakı günahlarımızı affını yeni yılda rızasını diliyorum :x
nisanur

Post by nisanur »

SENE SONU DUÂSI 29 Zilhicce 1430 / 16 Aralık Çarşamba 2009

Rivayet olunduğuna göre; “Her kim zilhiccenin sonunda üç kere:

“Ey Allâh! Senin razı olmayıp beni nehyettiğin şeylerden bu sene her ne yaptıysam, ben

onları unuttum, Sen ise unutmadın. Bana ceza vermeye kadirken mühlet verdin ve ben

Sana karşı gelme cüreti göstermişken beni tevbeye davet ettin.

Ey Allâh! Ben bütün bunlardan dolayı Senden mağfiret diliyorum. Beni bağışla!

Ey kerem sâhibi! Ey celâl ve ikrâm sâhibi! Senin râzı olup bana sevap vaadettiğin hangi

amelleri bu sene işlediysem, Senden dilerim ki, onları kabul edesin ve Senden ümidimi

kesmeyesin!

Ey kerem sâhibi, kabul eyle! Efendimiz Muhammed’e ve âl-i ashâbına salât-ü selâm

eyle!” derse, şeytan:

“Biz, bir sene yorulup bu günâhları işletmek için zahmet çektik, o bir anda hepsini

sildirdi!”

YENİ YILA YENİLENMİŞ GİRMEYİ DİLİYORUZ .ALLAH C.C HEPİNİZE HAYIRLI BEREKETLİ UZUN ÖMUR NASİB EYLESİN
Dinle neyden duy neler söyler sana
Sızlanır hep ayrılıklardan yana
Kestiler sazlık içinden der beni
Dinler ağlar hem kadın hem er beni...
kinali2855
Kan Grubu: 0 (+)

Post by kinali2855 »

nisanur wrote:“Ey Allâh! Senin razı olmayıp beni nehyettiğin şeylerden bu sene her ne yaptıysam, ben

onları unuttum, Sen ise unutmadın. Bana ceza vermeye kadirken mühlet verdin ve ben

Sana karşı gelme cüreti göstermişken beni tevbeye davet ettin.

Ey Allâh! Ben bütün bunlardan dolayı Senden mağfiret diliyorum. Beni bağışla!

Ey kerem sâhibi! Ey celâl ve ikrâm sâhibi! Senin râzı olup bana sevap vaadettiğin hangi

amelleri bu sene işlediysem, Senden dilerim ki, onları kabul edesin ve Senden ümidimi

kesmeyesin!

Ey kerem sâhibi, kabul eyle! Efendimiz Muhammed’e ve âl-i ashâbına salât-ü selâm

eyle!” derse, şeytan:

“Biz, bir sene yorulup bu günâhları işletmek için zahmet çektik, o bir anda hepsini

sildirdi!”

AMİN
Men Dakka Dukka
halil

Post by halil »

amin...
Post Reply

Return to “Tebrik Mesajları”