Karga Allah Diyor

İzlenmeye değer videolar...
rana125
Kan Grubu: A (-)

Re: Karga Allah Diyor

Post by rana125 »

Ya arkadaşlar niye birbirimize serzenişte bulunuyoruz ki kavga eder gibi bir halimiz var hayırdır herkes kendince birşeyler anlar öyle değil mi herkesin karakteri faklı olduğu gibi bakış açızı da farklı hem ne güzel bir video bence ben çok etkilendim şahsen diyelim gerçek değil de benzetilme zaten hayvancaz allah diyor öyle değil mi böyle bir paylaşımın ne sakıncası var değil mi haksöyler kardeş size belki sıradan geliyor kimilerine sıradışı herkes aynı görüşte olmaz ki mahinur arkadaşımız doğru söylüyor bence küçük gördüğümüz bu şeyler bizlere ibret olsun diye :)
"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir? Bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra" Mevlana C. Rumi (ks)
mahinur
Kan Grubu: A (+)

Post by mahinur »

Yok arkadaşım estağfirullah! Kavga etmek olur mu.
Ben videoya birşey demedim.Gayet güzel ve ibret verici.Fakat ayni olaya şahit olmam şaşırttı beni.
Canlı dinleyince çok güzel geldi.Karga, sesinin çirkinliği ile meşhurdur belki.Ama o an bana tüm seslerden daha güzel geldi.Benzetme de değildi ayrıca.Çok net ve anlaşılırdı.Dedim ya yanımdaki arkadaşlarım da farkettiler hemen.
Niyetim bu güzel olayı sizlerle paylaşmaktı sadece.Tartışmaya mahal vermek istemedim..
Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor
.
rana125

Post by rana125 »

arkadaşlar eşyanın zikrini biz nasıl duyalım duyamayız tabii mübarek zatlara mahssus duymak öyle değil mi belki bir anlık duyabiliriz biz bilelim canlı cansız herşeyin Allah dediğini de duymasak da eşyanın da Allah dediğini bilelim bu yolda olalım son nefesete imanımız olsun La ilahe İllallah Muhammeden Rasulallah demek nasip olsun.Başka ne isteriz yok o sıradanmış bu sıradanmış bunlarla uğraşmayalım arkadaşlar bir şeyler kapabiliyosak anlayabiliyosak ne ala Allah bizi bu yoldan yolundan efendimizin yolundan ayırmasın Esad hocamızın sohbetlerini anlamayı idrak etmeyi nasip etsin hocamıza daha yakın olmayı nasip etsin hayatta tek derdi Allah rızası olan kullardan eylesin hocamız gibi şefaatine nail eylesin amin
Last edited by rana125 on 04 Jun 2008, 20:45, edited 1 time in total.
"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir? Bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra" Mevlana C. Rumi (ks)
rana125

Post by rana125 »

Benden de estağfirullah mahinur kardeşim ne güzel paylaşmışsın gördüğün olayı Allah razı olsun.Senin de belirttiğin gibi sıradan değil böyle şeyler sana katılıyorum arkadaşım bize de nasip olsun diyorum selametle.. ;)
Yılmaz Haksöyler
Kan Grubu: AB (+)

Post by Yılmaz Haksöyler »

rana125 wrote:serzenişte bulunuyoruz ki kavga eder gibi bir halimiz var hayırdır
Kavga etmek mi?
Münazara ediyoruz efendim... :x
rana125

Post by rana125 »

Peki efendim :x

münakaşa değil de münazara olsun yeter ki ;)

Doğru söze ne denir :x Peki efendim :x denir
Post Reply

Return to “Görüntü”