Güldüren anonslar -2

Seviyeli latife ve fıkralar...
Post Reply
deniz
Kan Grubu: A (+)

Güldüren anonslar -2

Post by deniz »

34 SBP 421 pazarda gezer gibi gitme bas gaza

arkasindan da su anonsu yaparlar as1ri hiz yapma SBP 421

34 BM 7214 alis verisemi çiktin :lol:

Minibüs yolunda yapilan bir anons
minibüs devam et yolcu alma
Hangi minibüse söyledigi belli olmayan bir anons

Üzerinde Coca-Cola yazan bir dağıtım kamyonuna trafik polisi şöyle seslendi.
PEPSİ PEPSİ BEKLEME YAPMA DEVAM ETT

Antalyada olan bi olay:
polis: zerzevatçı bekleme yapma devam et...
zerzevatçının megafon: anlaşıldı tamam...

İstanbul. saat sabah 8 suları...iş trafiği ve istanbulun en işlek cadeelerinden biri...
beyaz bir uno yolun kenarına bodoslama girerek hemen arabadan iner....
polis: beyaz uno park yasak devam et...
unodan inen adam abi bi ekmek alıp geliom falan dio işaretle ve bi binaya girio...
yarım saat kadar sonra gelio elini kolunu sallaya sallaya.
tam arabaya binecek polis anonsu patlatıo:
Beyaz uno ekmek nerde??
:)

Ankara'da bir trafik polisi aracından şöyle bir anons duyulmuş. "Ticari devam et! MN 489 bekleme yapma kardeşim! İşitme engelli devam et".

İstanbul'da yoğun trafik var. Trafik polisi otosu kırmızıda geçen araca megafondan seslenmiş "34 PTS lütfen sağa çek!". O sırada oradan geçmekte olan bir başka polis otosundan "Lütfenini yiyim senin, bu ne kibarlık len Mustafaa!" sesi yükselmiş.

e-5 te giden bi serviste ögrenicler arkalarından gelmekta olan polis otosundan habersiz camlar acık kagıt savası yapıyorlar.Arkadan anons hemen geliyor"''çocuklar çocuklar E5 i babanız mı temizliyo? :lol:

Otobüs durağında beklemekte olan kalabalığa, o sırada yoldan geçmekte olan trafik ekibi otosundan;
-Kırmızı ceketli yaya, kırmızı ceketli yaya, yerine geç ( kaldırımı kastediyor )

Hatalı park etmiş olan mobil meyve satış kamyonetine polis ihtarda bulunmak üzere seslenir:
"ticari araç, ticari araç!"
ama polis abinin beklemediği şey, ticari aracın da bir megafonu olduğudur. karşılık hemen gelir:
"ekip otosu?" :) (Yalnız ticari araçtaki cesarete bakın)

Yolu tıkayan düğün arabasına, plakasında ne gördüyse onunla hitap eden bir ekip otosu görmüş bir arkadaş."evleniyoruz, mutluyuz! devam edin kardeşim :lol:

Kızıltoprak ışıklarda duran trafik polisi ters yonden gelen araba soforune seslenir :
34 gv 713 ! bugun cok para kazandin heralde? acelem var sanslisin

özel araç! çek kardeşim o arabayı bankanın önünden!
memur bey makinadan para çekip hemen geleceğim.
peki o zaman fazla fazla çek, çünkü ceza yazıyorum. :lol: :lol:

yıldız posta caddesinde dörtlüleri yakmış halde duran araca;
5632! o araba yakışmış mı hiç oraya
buklum sokak'ta sol tarafta bekleme yapan dogan surucusu uyarilir. adamin belli ki bir problemi vardir.

- 06....... bekleme yapma, devam et.
adamcagiz atlar arabasina, polis otosu da arkasindan devam eder.
06....... sag arka lastigin biraz inik sanki.

ticari ... ticari ... bekleme yapma... ağşam ağşam canını yakmıyiim.

34 de 78! özel ilgimi bekliyorsun
:)
...Eğer bir mü'minin kalbin kırdıysan,
Hâkk'a eylediğin secde değildir.
Eylül

Re: Güldüren anonslar -2

Post by Eylül »

:D SAnki olay yerinde ben de varmışım gibi güldüm. Bilgisayar ekranına bakıp deli deli gülünce evdekiler tuhaf tuhaf bakıyor. o da ayrı bi komedi ya neyse :D

Çok güzeldi Deniz kardeşim, teşekkür ettim. :)
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Post by Zeyneb Büşra »

Yaşadığım bir olaydır. Yakın bir akrabam megafon taktırmış arabasına yasak olmasına rağmen. Trafiğin tıkandığı ya da önedki aracın yavaşa hareket ettiği zamanlarda bir polismiş gibi anons yapıyor. Trafiktekiler polis sanıp hemen harekete geçiyor ve sen de rahat bir şekilde ilerliyorsun. Çözüm güzel ama yasak bir şey tabii.
mahinur
Kan Grubu: A (+)

Post by mahinur »

Çok güzel ya epey güldürdü beni :lol: :lol:

Zeyneb Büşra wrote:Yaşadığım bir olaydır. Yakın bir akrabam megafon taktırmış arabasına yasak olmasına rağmen. Trafiğin tıkandığı ya da önedki aracın yavaşa hareket ettiği zamanlarda bir polismiş gibi anons yapıyor. Trafiktekiler polis sanıp hemen harekete geçiyor ve sen de rahat bir şekilde ilerliyorsun. Çözüm güzel ama yasak bir şey tabii.
E akıllymış adam :lol:
Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor
.
burhanarslan
Kan Grubu: 0 (+)

Güldüren anonslar

Post by burhanarslan »

Yolcuların kanını donduran anons
Havada uçarken pilot öyle bir anons yaptı ki..."Sayın yolcular pilotunuz konuşuyor. Özür dilerim ama ben bu uçağı bu indirebilecek yeterliliğe sahip değilim o yüzden geri dönüyoruz"
dergah
Kan Grubu: B (+)

Post by dergah »

:lol:
Post Reply

Return to “Latîfe ve Fıkra”