Satılık Petek Bal

Forumda uygun kategori bulamadığınız yazılar...

Moderators: VYZ, Leyla Hanne

mstf
Kan Grubu: A (+)

Re: Satılık Petek Bal

Post by mstf »

Selamın Aleyküm

Bal elime ulaştı.Allah senden razi olsun asım ağbi.
Ehl-i irfan arasında aradım kıldım talep
Her hüner makbul imiş illa edeb illa edeb
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Sa

Bal dün elimize ulaştı lezzetle yedik, yiyoruz. Allah razı olsun, kazancınız bol olsun efendim. :)
seyir

Post by seyir »

Dün bize de ulaşmış. Allah(cc) razı olsun Asım ağabey. Kesenize bereket. Cezakallahu Hayran Kesira...
mehmetemin
Kan Grubu: 0 (+)

Post by mehmetemin »

bal banada bugün ulaştı .allah razı olsun asım abi ,bizleri çok mahcup ettin.allah hayırlı bol bereketli kazançlar versin.dostluğumuzun,ihvanlığımız ilerlemesine vesile olsun.
dergah
Kan Grubu: B (+)

Post by dergah »

Sa

ALLAH cc razı
olsun
asım abi.bal çok tatlıydı:)ağzımız ziyadesiyle tatlandı.böyle bal yemedik,zannımca bir daha yiyemeyizde;çünkü arılar balı cömertlik ve fedakarlık çiçeğinden almışlar.Allah cc Halil İbrahim BEREKETİ versin.ALLAH
dünya ve ahirette sizden razı olsun
asım

SONUÇLAR

Post by asım »

asım wrote:Kıymetli kardeşlerim!

Katılımlarınız için teşekkür ediyorum.

Yüce Allah (c.c.) dünyada ve ahirette ağzı tatlananlardan eylesin. (âmin)
"Biz herkese hüsn-ü zan eder, kimsenin aleyhinde bulunmayı sevmeyiz. Rahmetli babamdan aldığım ders şudur ki: Oğlum "herkes iyi, ben yaman, herkes buğday, ben saman" de ve öylece kabul et." Mehmed Zâhid KOTKU (Rh.A.)
Serid Ömer

Post by Serid Ömer »

Teşekkür Ederim.Allah Razı Olsun.Asım kardeşim Cenab-ı Hak rızkınızı genişletsin.Cömertlik yanınız elhamdülilah ağır basmış;Cennetin bir kapısıdan da,cömertlik yapanlar girecektir.İnşallah bu kapıdan siz de girenlerden olursunuz.er-Rezzaku(c.c)mucibince rızkı bol olan kullarından eylesin.Hayırlı,mübarek işler diliyorum.
Allah'ım!Günahlarımızı ört,affet,bağışla.Bize lütuf ve ilim ver!Hatâlarımızı önemseme.Yardım et!Kanaat ver!Afiyet ver!Basiret ver!Akıl ver!(El-Gaffaru-El-Gafuru-El-Ganiyyu-El-Hafızu-El-Hafıdu)cellecelaluhu ile bize muamele eyle!İslâm'dan ayırma!Amin.
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Post by Zeyneb Büşra »

Selamünaleyküm
Ben dün gece bir rüya gördüm. Sizinle de paylaşmak istedim. Zira rüyam bizim forumu ilgilendirmekte. :)

Rüyamda Asım bey forumda yeni bir yarışma düzenliyor. Yarışma kısaca şöyle: Asım bey foruma iki resim koymuş. Ormanla kaplı dağların bulunduğu iki resim. Bu iki aynı resmin arasındaki farkı bulmamızı istiyor. Bir bakıyorum bizim forum ahalisi hemen farkları bulmaya başlamış. Ama yarışmanın tek bölümü bu değil. Katılan kişilerin İstanbul'a birkaç hafta gidip, orada bir gemide çalışmaları gerekiyor. Hemen atlıyorum, gidiyorum İstanbul'a. Orada bir gemide işe başlıyorum. Gemide çalışırken pis sular, çamur vs. üstüme bulaşıyor. İyice canım sıkılmakla beraber, bu iştehi hikmetin nefsimizi körlemek, nefis terbiyesi olduğu, zira derviş olmak için ilk başta tuvaletlerde çalışan kişilerin olduğu falan aklıma geliyor.

Diğer tarafıma dönüyorum, bir de ne göreyim bizim forumun üyeleri bir tane siyah lüks bir arabaya binmiş, gemide çalışmak için İstanbul'a gelmişler.

İşin en ilginç yanını sona bıraktım. :) Bu yarışmada ödül olarak dervişlik icazetnamesi, kazanana yani derviş olduğuna dair belge verilecemiş.

Hayırdır inşallah diyorum ve sizleri Allah'a emanet ediyorum kıymetli kardeşlerim.
mahinur

Post by mahinur »

Hayrolsun inşaallah :)

Bize de dün akşam ulaşmış.Allah razı olsun.Tekrar teşekkür ederiz.Mevla mükafatlandırsın..
Ben de hediyye ettim :)
Hediyeyi hediye sünnettir zira..
Sevgiler :D
Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor
.
seyir

Post by seyir »

mahinur wrote:Hayrolsun inşaallah
Rüya deyince... :)
2 hafta önce de bir yakınımız rüyasında eşimin bal dağıttığını görmüş. İşe bak ki, kargocu bizim hediye balı bizde kimse yok diye ona teslim etmiş. Hiçbişeyden haberi yok, gelen bala çok şaşırmışlar. Keza balın paylaşım planında o aile de vardı, yine rüyada gördüğü gibi eşim onlara da dağıttı.

Bu arada Abdullatif kardeşim, bu bal önceden gönderdiğin baldan daha taze ve canlı duruyor. Bu bal değişik. Hayırdır? :)
Eylül

Post by Eylül »

Teşekkür ediyorum, bal bizlere de ulaştı. Bütün hanelere şifa olsun inş.
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

seyir wrote:Bu arada Abdullatif kardeşim, bu bal önceden gönderdiğin baldan daha taze ve canlı duruyor. Bu bal değişik. Hayırdır? :)
Valla abicim normalde aynı bal olması lazım ama, sana daha önce 1 kg göndermiştik. Çerçeveyi bozunca, sana öyle gözükmüştür. :x
Zeyneb Büşra wrote:Diğer tarafıma dönüyorum, bir de ne göreyim bizim forumun üyeleri bir tane siyah lüks bir arabaya binmiş, gemide çalışmak için İstanbul'a gelmişler
Aklıma bişey geldi de söylersem şimdi herkes kızar bana, söylemeyeceğim. :D
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
mahinur

Post by mahinur »

Abdüllatif wrote:
Aklıma bişey geldi de söylersem şimdi herkes kızar bana, söylemeyeceğim. :D

Bunu yazdığınıza göre söylemeye niyetlisiniz ;)
Ben merak ettim ayrıca.. :)
Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor
.
dergah
Kan Grubu: B (+)

Post by dergah »

hey gidi BALLI GÜNLER :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Diğer Konular”