İlk İcraatı Erotik Heykeli Yıkmak Oldu

Türkiye gündemi, önemli haberler, duyurular, siyasi ve dini gelişmeler...
Post Reply
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

İlk İcraatı Erotik Heykeli Yıkmak Oldu

Post by Abdüllatif »

Kötünün iyisi diyoruz AKP'ye de bazen çok azıtıyorlar.
29 Mart yeril seçimlerinde MHP'den Kemer Belediye Başkanı seçilen Mustafa Gül, ilk iş olarak eski Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker'in(AKP) yaptırdığı "Aşk Yağmuru" adlı heykeli halkın tepkisini çektiği gerekçesiyle kaldırttı.

Heykelin sökülmesi esnasında bir orada bulunan MHP Kemer İlçe Başkanı Turan Anatürk, "Seçim meydanlarında halkımıza verdiğimiz bir sözümüz vardı.

Şu anda da bu sözümüzü yerine getiriyoruz. Kemer halkının dili olduk. Kemer'e yakışır ve Kemer'i simgeleyen, kültürümüze uygun bir sembol yaptırmayı düşünüyoruz" dedi.

İHA
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
Erkâm
Kan Grubu: 0 (+)

Re: İlk İcraatı Erotik Heykeli Yıkmak Oldu

Post by Erkâm »

Kendi düşen ağlamaz derler :)
Fakat birileri(akp) hem düşüm hem ağlıyor.. :)

2004 seçimlerinde bütün aile fertlerini ikna edip akpli belediye başkan adayına oy verdirttim beldemize yeni kuppeli bir cammi yaptırma vadinde bulunmuştu aradan 5 yıl geçmesine karşın yeni cami yapamadığı gibi(beceriksizliğinden ve isteksizliğinden ötürü) eski camimizide yıktırdılar şu an eski tren garından bozma mescidde namaz kılıyoruz.. :?

Diğer içraatları(!) ise iski alanı oldu diye 5 kat ruhsatı olan evimizin üstüne kat attırmadılar..(iskinin makinaları sanki evimizin üstünden geçecek) :?

Son 4 yıl boyunca aile fertlerimin tarafından (haklı olarak) günah keçisi muamelesi gördüm..

Sizce akp partili belediyeler benim için ne kadar ak.!! ne kadar kara.!!
Mansur
Kan Grubu: A (+)

Post by Mansur »

Aynı haberi akp değil chp diye izledim tvde.
- -- --- ---- -----
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

Heykel, Anavatan Partisi'nden seçilip yerel seçime yakın bir tarihte AKP'ye geçen eski Başkan Hasan Şeker'in Anavatan Partisi'nde olduğu dönem heykeltraş Zafer Sarı tarafından yapılmış, 2007 yılı Temmuz ayında Çınarlı Kavşağı'na dikilmişti.
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=1 ... 2009/04/03
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
Post Reply

Return to “Türkiye”