Sınav

Seviyeli latife ve fıkralar...
Post Reply
maneviyat

Sınav

Post by maneviyat »

Fizik imtihanında sorulan soruları bilmeyen Erol, boş kağıt vermenin öğretmene hakaret olduğunu düşünerek şu dörtlüğü yazar ve öğretmene teslim eder:

Yürü boş kağıt yürü,
Hocanın yanına varda gel,
İki zayıfım var idi,
Üç oldu mu sor da gel ?

Dörtlüğü okuyan öğretmen;

Şiirin güzel şiir,
Böyle şiir gene yaz,
Bu kafa sende iken,
Ayrılmayız biz bu yaz. :)
mahinur
Kan Grubu: A (+)

Re: Sınav

Post by mahinur »

:lol:

Forumda da sınava girecek arkadaşlarımız kardeşlerimiz var. Malum Öss. Allah yardımcıları olsun diyelim. :)
Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor
.
mstf
Kan Grubu: A (+)

Post by mstf »

mahinur wrote::lol:

Forumda da sınava girecek arkadaşlarımız kardeşlerimiz var. Malum Öss. Allah yardımcıları olsun diyelim. :)
Amin! Öss' ye girecek arkadaşlar sakın üniversiteye gidince yatararız düşüncesi kapılmayın.Külliyen yalan! :evil: Emin olun öss yi çok özleyeceksiniz...Bu derste kaldı,şu derste kaldı,öbürünü geçersem okul uzamaz,berisinden kalırsam yarım dönem uzar vb. Üniversite hayatı boyunca yaptığım ve yapmakta oluduğum tek şey okulun ne zaman biteceğini hesaplamak :) .Allah bütün öğrencilerin yardımcısı olsun!
Ehl-i irfan arasında aradım kıldım talep
Her hüner makbul imiş illa edeb illa edeb
maneviyat

Post by maneviyat »

Sınava girecek olan kardeşlerimize Allah zihin açıklığı versin hayırlısını nasip etsin .Mstf kardeşim sizde stressiz, hayırlısıyla bitirirsiniz inşallah:)
kinali2855
Kan Grubu: 0 (+)

Post by kinali2855 »

mstf wrote: Amin! Öss' ye girecek arkadaşlar sakın üniversiteye gidince yatararız düşüncesi kapılmayın.Külliyen yalan! :evil: Emin olun öss yi çok özleyeceksiniz..
bende mustafa kardeşime katılıyorum. Şükürler olsun bitirdim ama. çok sabır ve emek isteyen bir şey.

sınava girecek arkadaşlara Allah yardım etsin inş. Rabbim zihin açıklığı versin.
Men Dakka Dukka
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Post by Zeyneb Büşra »

Allah niyeti Rabbinin rızası olan herkesi dünya ve ahiret sınavlarında başarılı eylesin. Tüm öss ye girecek kardeşlerime haklarında hayırlısını diliyor, başarılı olmalarını temenni ediyorum.
Post Reply

Return to “Latîfe ve Fıkra”