MERHUM HOCA EFENDİ ANISINA...

İzlenmeye değer videolar...
Post Reply
rana125
Kan Grubu: A (-)

MERHUM HOCA EFENDİ ANISINA...

Post by rana125 »

http://www.youtube.com/watch?v=0dNTsg7zsPU

Essalamü Aleyküm veRahmetullah!

Hocamısın vefat haberini bu şirin dededen dinleyelim.Daha önce izlemiş olan arkadaşlar da lütfen tekrar izlesinler. Hep birlikte hatırlayalım inş.

Selametle..
Last edited by Yusuf Esad on 09 Nov 2007, 20:26, edited 1 time in total.
Reason: Youtube Video [youtube]URL[/youtube] şeklindedir.
"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir? Bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra" Mevlana C. Rumi (ks)
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Re: MERHUM HOCA EFENDİ ANISINA...

Post by Zeyneb Büşra »

Sa.
Gözyaşlarımızı tutamadık. Hocamızı bir kez daha anmamıza vesile olduğunuz için Allah razı olsun. Allah hepimizi hocamıza layık müridler eylesin. Amin...
rana125
Kan Grubu: A (-)

Post by rana125 »

As.Estağfirullah. Rabbim cümlemizden razı olsun.Selametle... :)
Last edited by Nakşibendî on 12 Nov 2007, 13:19, edited 1 time in total.
Reason: Lütfen yazınızın tamamını renklerdirmeyiniz. Bknz. Forum Kuralları Md. 4.1
"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir? Bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra" Mevlana C. Rumi (ks)
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Ya ben bu videoyu ilk defa izliyorum.Çok üzüldüm gene tutamadım gözyaşlarımı, o günü hatırlıyom küçüktüm daha o kadar çok tanımıyordum hocamızı o zaman.... :(
neyse ya allah razı olsun kardeşim senden ;)
peki

Post by peki »

esselamauleyküm ve rahmetullahi ve beraktüh aziz kardeşlerim allahın rahmeti bereketi ihsanı ikramı izzeti sizinle ve ümmeti muhammed ile olsun rabbımız teala hz leri bu siteyi hazırlayanlardan razı olsun kul ne yaparsa yapsın islam yücelsin diye yapmalı ne olursa olsun allahın ahkamı yücelsin diye bu bağlamda gönül dostlarının allahın dostlarının yadedilişi ve onların anısının taze tutulması da cok güzel ve faidelidir. o dostlarki rahmeti rahmana kavuşmuş birer ihlas örneği birer zühd ve vera timsalidirler allahu teala hz leri onlardan razı onlar allahu teala dan razıdır inşallahurrahman ben aciz de bu yolda bir kardeşinizim kapının kıtmiri etkinlikleriniz izliyor ve dua ediyorum devamını allahu tealadan diliyor dua etmenizi istiyorum (esselamualyküm ve rahmetullahi ve berekatüh)
Post Reply

Return to “Görüntü”