BİR DUYURU

Üyelerimizin bildirmek istediği duyurular, haberler vs.
Post Reply
erhan3471
Kan Grubu: A (+)

BİR DUYURU

Post by erhan3471 »

SLM ALEYKUM , KARDEŞLERİME BİR DUYURUDA BULUNMAK İSTİYORUM , risaleforum adlı siteye girerek sitemizin tanıtımını yaptım fakat anında sildiler , lütfen başka bir kardeşimiz aynı siteye girerek tekrar sitemizin ismini duyurabilir mi, ayrıca ipek- yolu , saadetsarayi sitelerine de bu sitemizin ismi duyurulsa iyi olur kanaatindeyim.
Eylül

Re: BİR DUYURU

Post by Eylül »

A.s. Erhan Bey iletinizi okuyunca kendimi karşı tarafın yerine koyup acaba ben ne yapardım dedim. İnanın aynı şeyi yapardım. Bırakın, biz bize yeteriz inş.
Yusuf Esad
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Kan Grubu: B (+)

Post by Yusuf Esad »

Aleyküm Selam Erhan Bey; Sitemizi duyurma isteğinizden ötürü Allah sizden razı olsun. Çok güzel düşünmüşsünüz de, Özlem Hanım'ın da dile getirdiği gibi bir yerlerde duyuru yapmamıza, birilerine kendimizi tanıtmamıza gerek yok. Hamd olsunki; biz bize yeteriz. :)

Selametle...
"Aşıkların tüm sırları aşîkardır." Rumî
erhan3471

Post by erhan3471 »

Selamun aleyküm! Kardeşim tamamda islamda gurupçuluk yapma var mı ya ? , hayret ediyorum sanki ....... olmazsan müslüman değilsin gibi bir şey bu , böyle şey olur mu ? , İnanın aynen şöyle yazılı sitelerin de diyorlar ki ( kim diyorsa artık ) müslümanlar Kuran'ı anlamak için 15 sene medrese ile 40 sene tasavvuf ile uğraştılar artık bunlara gerek yok " risalei nur " bunu 15 dakikaya indirdi " Ya arkadaşlar böyle bir sözün ne dayanağı ne mantığı var , bu ne saçma söz.

Nerdeyse İslam dininde tasavvuf diye bir ilim yoktur ,ihtiyaç kalmamıştır gibi anlamını veren sözler yazılı risalaforum sitesinde , esselamu aleykum vesselamu la menitebeal huda

Lütfen eleştirilerde, cemaat isimleri kullanmayalım.
Last edited by Nakşibendî on 22 Nov 2007, 19:40, edited 2 times in total.
Reason: Lütfen yazılarınızı anlamsız şekilde büyük puntolarla yazmayınız.
Eylül

Post by Eylül »

E bu ısrar niye Erhan Bey. Hepsi müslüman kardeşimiz tamamdır, ama yol kardeşliği başka değil mi? Saflarımız farklı...

Hadi bırakalım bu muhabbetleri...
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

Pek sayın Erhan Bey,
Siz kendiniz eleştirdiğiniz bir foruma neden bu forumun reklamını yapıyorsunuz ki? Ve nasıl oluryor da, o kadar eleştirinize rağmen, onların mesajınızı silmesine anlam veremiyorsunuz?

Ve Muhterem Özlem Hanım,
İslam kardeşliği, tarikat kardeşliği eyvallah! Ama Erhan Bey'in eleştirdiği nokta biraz farklı. Yani mesajınızı Erhan Bey'in mesajına bir cevap olarak değerlendirdiğimde bir anlam veremedim.
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
Eylül

Post by Eylül »

Abdüllatif Bey, şu sebepden söyledim. Yani bakış açıları farklı ve madem ki eleştiriyosunuz, niye hala reklamımızı malum sitelerde yapmak istiyoruz.
Abdüllatif

Post by Abdüllatif »

Özlem wrote:Abdüllatif Bey, şu sebepden söyledim. Yani bakış açıları farklı ve madem ki eleştiriyosunuz, niye hala reklamımızı malum sitelerde yapmak istiyoruz.
Haklısınız... :)
Eylül

Post by Eylül »

Anlaştığımıza sevindim... ;)
erhan3471

Post by erhan3471 »

Bir sn kardeşler , anlaşılmadık bir nokta var , aslında ben o siteye reklam yapmak için girmemiştim , fakat orda tanıtmak isteğiniz siteler diye bir bölüm var , öyle görünce ben de bu sitemizi yazdım , fakat niye siliyorlar , silecekler madem niye öyle bir bölüm koymuşlar anlamadım. Umarım beni anlarsınız , yoksa zaten benim meşrebim olan insanlar değil , sadece söyledikleri şeyleri hakikat , gerçek olmadığı halde , gerçekmiş
hakikatmış gibi başkalarına tanıtmaları canımı sıkıyor. Gerçekleri saklıyorlar , Sanki Tasavvuf karşıtlığı var sitede bende öyle bir izlenim bıraktı.
Abdüllatif

Post by Abdüllatif »

erhan3471 wrote:Bir sn kardeşler , anlaşılmadık bir nokta var , aslında ben o siteye reklam yapmak için girmemiştim , fakat orda tanıtmak isteğiniz siteler diye bir bölüm var , öyle görünce ben de bu sitemizi yazdım , fakat niye siliyorlar , silecekler madem niye öyle bir bölüm koymuşlar anlamadım. Umarım beni anlarsınız , yoksa zaten benim meşrebim olan insanlar değil , sadece söyledikleri şeyleri hakikat , gerçek olmadığı halde , gerçekmiş
hakikatmış gibi başkalarına tanıtmaları canımı sıkıyor. Gerçekleri saklıyorlar , Sanki Tasavvuf karşıtlığı var sitede bende öyle bir izlenim bıraktı.
Doğrudur, uzak olsunlar bizden. :)
Post Reply

Return to “Sizden Haberler”